Piwo LANE
ZAKOCHAJ SIĘ
W AROMATACH ŻYWEGO PIWA

Piwo, które serwujemy w naszej karczmie jest żywe, a więc nie poddawane filtracji i pasteryzacji, dzięki czemu zachowuje swoje wyjątkowe właściwości i smak. Do jego produkcji używamy tylko najwyższej jakości składników od dostawców, którzy działają na rynku od wielu stuleci. Wszystkie używane przez nas produkty są naturalne. Woda, która jest bazą naszych napojów jest przez nas wydobywana z ustrońskich źródeł głębinowych, natomiast w trosce o środowisko postanowiliśmy zasilać maszyny browarnicze energią słoneczną.

piwo BUTELKOWE
PODZIEL SIĘ WSPOMNIENIAMI Z BLISKIMI

Jesteśmy regionalnym browarem rzemieślniczym, produkującym aż 10 gatunków piwa zgodnie z niemieckim prawem czystości. Dla tych z Państwa, którzy rozsmakowali się w naszych wyrobach, przygotowaliśmy ofertę piw butelkowych, niefiltrowanych, pasteryzowanych. Nie chcąc tracić właściwości piwa żywego, ograniczyliśmy procesy konserwujące, przez co piwo butelkowe zachowuje świeżość do trzech miesiący. Jeśli chcieliby Państwo obdarować bliskich wyjątkowym prezentem z Ustronia, przygotowaliśmy specjalne zestawy upominkowe, w postaci kolekcji piw butelkowych z browaru Wrzos w eleganckim opakowaniu. 

destylaty
ODKRYJ DUSZĘ
SZLACHETNYCH DESTYLATÓW

Niedawno temu zaprezentowaliśmy Państwu nową linię produktów: 
jedne z pierwszych w Polsce wódki i likiery rzemieślnicze, oparte na okowicie z piwa warzonego w browarze Wrzos oraz świeżych ziół i owoców.

W naszej ofercie znajduje się już 12 różnych destylatów: owocowych, ziołowych i piwnych.

 


Kiedy w Ustroniu powstawały pierwsze sanatoria, których inicjatorem budowniczym był Jerzy Ziętek, w miejscu obecnej karczmy został otwarty bar Wrzos. Prowadzony od lat '70 do wczesnych lat 2000, był rozpoznawalnym elementem ustrońskiego krajobrazu. W 2007 roku na jego miejscu powstała drewniana karczma, przejmując nazwę po poprzedniku.

 

Restauracja szybko się rozrastała i zdobywała popularność. W 2013 roku z Teneryfy przyjechały do nas maszyny browarnicze niemieckiej produkcji, które w Polsce zyskały drugie życie. Na dzień dzisiejszy w browarze Wrzos produkowanych jest 8 gatunków piwa, a w najbliższej przyszłości otwarta zostanie gorzelnia rzemieślnicza Wrzos. 

GALERIA

Zestaw prezentowy
pojdyncze butelki-7
wrzos-27
pojdyncze butelki-9
wrzos-browar-4
wrzos-bercik
wrzos-53
wrzos-36
wrzos-40
wrzos-41
wrzos-22
wrzos-browar-2
 

KONTAKT & LOKALIZACJA

REZERWACJE: 33 858 86 54

IMPREZY: 508 823 288

karczma.wrzos@gmail.com


Zamówienia: browar.dembinski@gmail.com

Otwarte codziennie do 20:00

Ul. Grażyńskiego 23, 43-450 Ustroń

300 m od Rynku i 50 m od Bulwarów Nadwiślańskich